Умови повернення та обміну товару


Ви можете повернути або обміняти товар на аналогічний протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати передачі товару покупцеві, зазначеної в документі, що підтверджує передачу товару від продавця до покупця.

Поверненню та обміну на аналогічний підлягає лише той товар, який не має ознак використання і при наявності оригінальної, цілісної і неушкодженою упаковки.

Для оформлення повернення або обміну товару на аналогічний Вам необхідно надати квитанцію, товарний чи касовий чек, товарно-транспортну накладну або інший документ, що підтверджує придбання товару в нашому інтернет-магазині.

Процедура оформлення повернення або обміну товару на аналогічний відбувається шляхом подачі Вами електронної заявки, яка направляється на електронну пошту 4vetermodels@gmail.com або по телефону +380686695161. Наш менеджер після обробки Вашої заявки на повернення або обмін товару на аналогічний зв’яжеться з Вами за телефоном або електронною поштою для обговорення деталей.

Витрати на доставку товару, що повертається від покупця до продавця, покладаються на покупця.

Повернення коштів, сплачених за товар, повертаються покупцеві протягом 10 (десяти) банківських днів після отримання товару продавцем.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, можна придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або отримати кошти в розмірі вартості повернутого товару протягом 7 (семи) днів. Також можна здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж.

З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

E-mail: 4vetermodels@gmail.com
Телефон: +380686695161
Соцмережі: Facebook Instagram Telegram