Про компанію

Viter Models - це механічні 3D-пазли нового покоління з дерева та пластику. Усього у нас вісім моделей, які повністю вироблені та створені в Україні, у місті Кривий Ріг.

Наші пазли значно перевершують звичайні дерев'яні за функціональністю та надійністю. Кожна з восьми моделей має потужний пружинний мотор, що приводить у рух кілька механізмів. Введення пластику в конструкцію дозволило підвищити надійність та функціональність конструкторів без зниження привабливості дизайну. Таким чином, наші продукти не лише цікаві для збирання, але й стають елегантним елементом інтер'єру та чудовим подарунком усім кому цікаві конструктори та механіка.
 

Історія народження і розвитку нашої компанії

Вас вітає компанія Vіter Models, молода, але бурхливо розвивається команда ентузіастів і любителів моделізму з Кривого Рогу. Ми проектуємо і створюємо унікальні моделі – гібриди з дерева і пластика. Кожна розробка – це плід багатомісячної і праці та інженерних пошуків, щоб ви могли отримати не тільки естетичну, але і функціональну річ.

Наші моделі, завдяки високоякісному пластику міцні, довговічні. Вони так само красиво виглядають як і в перший день після складання. Будь-яка з них, має відразу кілька функціональних вузлів і пружинний мотор. Ваша машина, літак або байк буде не тільки красиво доповнювати інтер’єр, а й рухати поршнями, елеронами, кермом, а так само проїжджати до пяти метрів (чопер)! Словом все щоб наблизити мініатюру до реальної моделі.

Засновники

Ідея створення компанії, прийшла в 2016 році нам – її засновникам Костянтину і Андрію. Наша дружба з часів роботи в проектному інституті переросла в спільний бізнес-проект. На той момент ми вже чули про дерев’яних механічних моделях. Основний упор в них був зроблений на механіці. Нам же захотілося поєднати стильний дизайн з цікавим механізмом. Тобто – створити моделі з більш складним дизайном, щось на зразок колекційних масштабних моделей з реалістичною механікою, але з дерева.


<strong>Засновники</strong>

Початок

На початку 2016 року в невеликому орендованому приміщенні, в будні дні ми по кілька годин ввечері, а також на вихідних, проводили час тестуючи і розробляючи
механізми і моделі. Звичайно, не всі відразу виходило. Спочатку була зроблена катапульта. Вона була дуже громіздкою і неакуратної і від неї нам довелося відмовитися.

Початок

Потім зробили Байк. Він був готовий приблизно протягом місяця.

Далі, найскладнішим для нас виявився Родстер – над ним ми працювали близько пів року. Спочатку він вийшов дуже громіздким. Далі, ми зробили зменшену версію, яка і на цей момент успішно продається іншою компанією. Особливістю Родстера стали: витончені форми механіка, захована усередині; коробка перемикання швидкостей знаходиться на своєму місці як і у звичайних автомобілів.
 

Відразу після нього ми зробили вантажівку і поїзд, а також розробили Кабріолет.
Паралельно з цим ми створили ляльковий будиночок для Барбі з механічним ліфтом. В середині 2017 року ми розпочали продавати його як конструктор і він став популярним.

У жовтні 2017 року, нарешті, наважуємося запустити у виробництво Родстер. До нас почали надходити хороші відгуки, і ми щиро раділи своїм успіхам. У грудні того ж року нас помітили UGEARS і запропонували нам співпрацю. Так в середині 2018 року UGEARS почали виробляти і реалізовувати розроблені нами моделі з припискою V-Models. Останньою нашою моделлю, розробленою для цієї компанії, стала Метелик. У грудні 2018 року по обопільній згоді наші шляхи розходяться, але всі моделі, які ми розробили, продовжують продаватися у них, і ми цим пишаємося.

У квітні 2020 року вирішуємо повернутися на ринок механічних моделей. Нами було розроблено новий напрямок в 3-D пазлах. Ми поєднали високоякісний пластик і в якості декору – дерево. Поєднання цих двох матеріалів дозволило нам суттєво зменшити розмір моделей і зробити їх більш реалістичними. Також, вони зберегли свою унікальність в механіці: коробка передач на своєму місці; працюючий двигун як справжній; в літаку штурвал в ліхтарі (кабіні пілота), за допомогою якого можна керувати елеронами і рулями повороту; забираються шасі і багато іншого. Ми перейшли на плоскі спіральні пружини, що зробило наші моделі більш довговічними. Уже минуло більше року, як ми створили перші зразки чопер і Спідстер, але вони як і раніше працюють як нові!
На даний момент ми розробили 5 моделей і продовжуємо створювати нові!

Наші 3-D пазли – це не тільки захоплюючий процес складання, а й елегантні моделі в її фіналі, що доповнюють Ваш інтер’єр. Не тільки дозвілля, за яким Ви цікаво проводите час далеко від мобільних пристроїв, але і емоції, які Ви отримуєте при складанні наших моделей. Зібрана власноруч елегантна модель дарує радість творчості, дозволяючи при цьому забути про щоденній рутині і знову побути дитиною, коли все було так легко і невимушено, коли найзаповітніші мрії обов’язково виконувалися і чудеса ставали реальністю!
Ми і Ви – одна команда, з Вашою підтримкою і допомогою ми творимо чудеса
Щиро Ваші Костянтин і Андрій!
Підписуйтесь на наші соц мережі щоб стежити за проектуванням і виходом нових моделей, ми постійно ділимося процесом і робимо акції.
Instargam
 

* Всі фото моделей, представлених в цій статті, були зроблені виключно до початку співпраці з компанією UGEARS.Фото представлені тільки в ознайомлювальних цілях.Авторські права на моделі були передані UGEARS, при цьому ми залишаємося авторами всіх моделей, представлених в цій статті.Ми не займаємося ні виробництвом, ні продажем цих моделей. З питань придбання моделей, представлених в статті, звертайтеся в компанію Ugears.

Viter Models