ОГЛЯД
Цим вебсайтом керує TM “Viter Models”. На всьому вебсайті слова «ми», «нас» і «наші» стосуються TM “Viter Models”. Viter Models пропонує цей вебсайт, зокрема всю інформацію, інструменти та послуги, доступні на цьому вебсайті, вам, користувачеві, за умови вашого прийняття всіх положень, умов, правил та попереджень, зазначених тут.
Шляхом відвідування нашого вебсайту та/або придбанням чогось ви долучаєтеся до нашого «Сервісу» та погоджуєтеся дотримуватися наступних умов та положень («Умови використання», «Умови»), зокрема додаткові умови, положення та правила, які згадуються в цьому документі та/або доступні за гіперпосиланням. Ці Умови використання поширюються на всіх користувачів сайту, зокрема всіх без обмежень користувачів, які є відвідувачами, постачальниками, покупцями, торговцями та/або авторами контенту.
Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови використання, перед тим як перейти на наш вебсайт чи користуватися ним. Відвідуючи або використовуючи будь-яку частину сайту, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов використання. Якщо ви не погоджуєтеся з усіма умовами та положеннями цього договору, ви не можете перейти на вебсайт або користуватися будь-якими послугами. Якщо розглядати Умови використання як оферту, її прийняття чітко обмежується цими Умовами.
Будь-які нові функції або інструменти, додані до поточного магазину, також підпадають під Умови використання. Ви можете будь-коли переглянути останню версію Умов використання на цій сторінці. Ми залишаємо за собою право оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов використання, публікуючи оновлення та/або зміни на нашому вебсайті. Ви зобов’язані періодично перевіряти цю сторінку на предмет змін. Ваше тривале використання або відвідування вебсайту після публікації будь-яких змін вважається прийняттям цих змін.
РОЗДІЛ 1 – УМОВИ ОНЛАЙН-МАГАЗИНУ
Погоджуючись з цими Умовами використання, ви заявляєте, що ви досягли повноліття у вашій країні чи провінції проживання і дали нам свою згоду дозволити будь-якому з ваших неповнолітніх утриманців користуватися цим сайтом.
Ви не можете використовувати нашу продукцію для будь-яких незаконних чи несанкціонованих цілей, а також не можете під час використання Сервісу порушувати будь-які закони у вашій юрисдикції (зокрема закони про авторські права).
Ви не повинні передавати жодних програм-«хробаків», вірусів або будь-який код руйнівного характеру.
Невиконання або порушення будь-якої з Умов призведе до негайного припинення дії вашого Сервісу.
РОЗДІЛ 2 – ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Ми залишаємо за собою право відмовити в сервісі будь-кому з будь-яких причин у будь-який час.
Ви розумієте, що ваш контент (за винятком інформації про кредитну картку) може передаватися незашифрованим і містити (a) передачу через різні мережі; та (b) зміни для відповідності та пристосування до технічних вимог з’єднувальних мереж або пристроїв. Інформація про кредитну картку завжди шифрується під час передачі по мережах.
Ви погоджуєтеся не відтворювати, дублювати, копіювати, продавати, перепродавати або використовувати для своїх цілей будь-яку частину Сервісу, використання Сервісу або доступ до Сервісу чи будь-якого контакту на вебсайті, через який надається Сервіс, без нашого чіткого письмового дозволу.
Заголовки, які використовуються в цій угоді, добавлені лише для зручності і не обмежують чи іншим чином впливають на ці Умови.
РОЗДІЛ 3 – ТОЧНІСТЬ, ПОВНОТА ТА АКТУАЛЬНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ
Ми не несемо відповідальності, якщо інформація, розміщена на цьому сайті, не є точною, повною чи актуальною. Матеріал на цьому сайті надається лише для загальної інформації, і не слід покладатися на нього або використовувати його як єдине підґрунтя для прийняття рішень без консультацій з первинними, точнішими, повнішими або актуальнішими джерелами інформації. Будь-яка довіра до матеріалів на цьому сайті – на ваш власний ризик.
Цей сайт може містити певну історичну інформацію. Історична інформація обов’язково не є актуальною і надається лише для довідки. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати вміст цього сайту, але ми не зобов’язуємось оновлювати будь-яку інформацію на нашому сайті. Ви погоджуєтесь, що ви несете відповідальність за моніторинг змін на нашому сайті.
РОЗДІЛ 4 – ЗМІНИ ДО СЕРВІСУ ТА ЦІН
Ціни на нашу продукцію можуть змінюватися без попереднього повідомлення.
Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати або припиняти Сервіс (або будь-яку його частину чи вміст) без повідомлення.
Ми не несемо відповідальності перед вами або перед будь-якою стороною за будь-які модифікації, зміну цін, тимчасове або повне припинення дії Сервісу.
РОЗДІЛ 5 – ПРОДУКТИ АБО ПОСЛУГИ (ЯКЩО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ)
Деякі продукти чи послуги можуть бути доступні виключно онлайн через вебсайт. Ці товари чи послуги можуть мати обмежену кількість і підлягають поверненню або обміну лише згідно з нашою Політикою повернення.
Ми доклали всіх зусиль, щоб якомога точніше відобразити кольори та зображення наших товарів, які з’являються в магазині. Ми не можемо гарантувати, що відображення будь-якого кольору на моніторі вашого комп’ютера буде точним.
Ми залишаємо за собою право, але не зобов’язані обмежувати продаж нашої продукції чи послуг будь-якій особі, географічному регіону чи юрисдикції. Ми можемо користуватися цим правом у кожному конкретному випадку. Ми залишаємо за собою право обмежувати кількість будь-яких продуктів чи послуг, які ми пропонуємо. Усі описи або ціни товарів можуть бути змінені в будь-який час без попередження, на наш власний розсуд. Ми залишаємо за собою право в будь-який час відмовитись від будь-якого товару. Будь-яка пропозиція щодо будь-якого товару чи послуги, зроблена на цьому сайті, недійсна у випадку, коли це заборонено.
Ми не гарантуємо, що якість будь-яких продуктів, послуг, інформації чи іншого матеріалу, придбаного чи отриманого вами, буде відповідати вашим очікуванням або що будь-які помилки в Сервісі будуть виправлені.
РОЗДІЛ 6 – ТОЧНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ОПЛАТУ ТА РАХУНОК
Ми залишаємо за собою право відмовитись від будь-якого замовлення, яке ви розміщуєте у нас. Ми можемо на власний розсуд обмежувати або скасовувати кількість, придбану на одну особу, на домогосподарство чи на замовлення. Ці обмеження можуть охоплювати замовлення, розміщені за одним рахунком клієнта, однією кредитною карткою, та/або замовлення, які використовують одну розрахункову адресу та/або адресу доставки. У випадку, якщо ми вносимо зміни або скасовуємо замовлення, ми можемо спробувати повідомити вас про це через електронну пошту та/або на розрахункову адресу / за номером телефону, наданими на момент оформлення замовлення. Ми залишаємо за собою право обмежувати або забороняти замовлення, які, на наш розсуд, виявляються розміщеними дилерами, торговими посередниками чи дистриб’юторами.
Ви погоджуєтесь надати актуальну, повну та точну інформацію про покупку та рахунок для всіх покупок, зроблених у нашому магазині. Ви погоджуєтесь негайно оновлювати інформацію про свій рахунок та інші дані, зокрема вашу електронну адресу, номери кредитних карток та терміни дії, щоб ми могли завершити ваші транзакції та зв’язатися з вами за потребою.
Для отримання детальнішої інформації, будь ласка, перегляньте нашу Політику повернення.
РОЗДІЛ 7 – ОПЦІОНАЛЬНІ ІНСТРУМЕНТИ
Ми можемо надати вам доступ до сторонніх інструментів, за якими ми не слідкуємо, які не контролюємо та до розробки яких не маємо відношення.
Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що ми надаємо доступ до таких інструментів за принципами «як є» та «як доступно» без будь-яких гарантій, запорук чи умов будь-якого роду та без будь-якої підтримки. Ми не несемо жодної відповідальності, яка виникає внаслідок або стосується вашого використання опціональних сторонніх інструментів.
Будь-яке використання вами додаткових інструментів, що пропонуються через сайт, здійснюється виключно на ваш власний ризик та розсуд, і ви повинні переконатися, що ви ознайомилися та схвалили умови, за якими інструменти надаються відповідним стороннім постачальником (-ами).
Ми можемо також надалі пропонувати нові послуги та/або функції через вебсайт (зокрема випуск нових інструментів та ресурсів). Такі нові функції та/або послуги також підпадають під дію цих Умов використання.
РОЗДІЛ 8 – ПОСИЛАННЯ НА СТОРОННІ РЕСУРСИ
Певний контент, продукти та послуги, доступні через наш Сервіс, можуть містити сторонні матеріали.
Сторонні посилання на цьому сайті можуть направляти вас на сторонні вебсайти, які не пов’язані з нами. Ми не несемо відповідальності за перевірку або оцінку вмісту чи точності, не гарантуємо і не несемо жодної відповідальності за будь-які сторонні матеріали чи вебсайти, а також за будь-які інші матеріали, продукти чи послуги сторонніх осіб.
Ми не несемо відповідальності за будь-яку шкоду чи збитки, пов’язані з придбанням або використанням товарів, послуг, ресурсів, контенту чи будь-якими іншими операціями, здійсненими відносно будь-яких сторонніх вебсайтів. Будь ласка, перегляньте уважно політику та практику сторонніх організацій та переконайтесь, що ви їх розумієте, перш ніж брати участь у будь-якій транзакції. Скарги, претензії, занепокоєння чи запитання щодо товарів сторонніх виробників повинні бути спрямовані до третьої сторони.
РОЗДІЛ 9 – КОМЕНТАРІ, ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК ТА ІНШІ ПОДАННЯ КОРИСТУВАЧА
Якщо за нашим запитом ви надсилаєте певні конкретні подання (наприклад, конкурсні матеріали) або без запиту від нас ви надсилаєте творчі ідеї, рекомендації, пропозиції, плани чи інші матеріали, будь то онлайн, електронною поштою, звичайною поштою чи іншим чином (спільно – «коментарі»), ви погоджуєтесь, що ми можемо в будь-який час без обмежень редагувати, копіювати, публікувати, поширювати, перекладати та іншим чином використовувати у будь-якому форматі будь-які коментарі, які ви нам направляєте. Ми не маємо і не повинні мати жодного обов’язку (1) зберігати конфіденційність будь-яких коментарів; (2) платити компенсацію за будь-які коментарі; або (3) відповідати на будь-які коментарі.
Ми можемо, але не зобов’язані відстежувати, редагувати чи видаляти вміст, який ми визначаємо на власний розсуд як незаконний, образливий, загрозливий, неправдивий, наклепницький, порнографічний, нецензурний чи іншим чином небажаний або який порушує права інтелектуальної власності будь-якої сторони або ці Умови використання.
Ви погоджуєтесь, що ваші коментарі не порушуватимуть жодних прав будь-яких сторонніх осіб, зокрема авторські права, торговельну марку, конфіденційність, публічне використання чи інші особисті або майнові права. Крім того, ви погоджуєтесь, що ваші коментарі не міститимуть наклепницьких чи іншим чином незаконних, образливих чи нецензурних матеріалів або не міститимуть будь-яких комп’ютерних вірусів чи іншого шкідливого програмного забезпечення, яке може будь-яким чином вплинути на роботу Сервісу чи будь-якого пов’язаного з ним вебсайту. Ви не можете використовувати некоректну адресу електронної пошти, вдавати з себе іншу людину або іншим чином вводити в оману нас або третіх осіб щодо походження будь-яких коментарів. Ви несете повну відповідальність за будь-які ваші коментарі та їх точність. Ми не несемо відповідальності за будь-які коментарі, опубліковані вами чи будь-якою стороною.
РОЗДІЛ 10 – ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ
Ваше подання особистої інформації через магазин регулюється нашою Політикою конфіденційності.
РОЗДІЛ 11 – ПОМИЛКИ, НЕТОЧНОСТІ ТА УПУЩЕННЯ
Інколи на нашому сайті або в Сервісі може бути інформація, що містить типографічні помилки, неточності або упущення, які можуть стосуватися описів товару, цін, акцій, пропозицій, витрат на доставку товару, часу транспортування та наявності. Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки, неточності або упущення, а також змінювати або оновлювати інформацію або скасовувати замовлення, якщо будь-яка інформація в Сервісі або на будь-якому пов’язаному з ним вебсайті є невірогідною, в будь-який час без попереднього повідомлення (зокрема після того, як ви оформили замовлення).
Ми не беремо на себе зобов’язання оновлювати, змінювати чи уточнювати інформацію в Сервісі або на будь-якому пов’язаному з ним вебсайті, зокрема (без обмежень) інформацію про ціни, за винятком випадків, передбачених законодавством. Жодної визначеної дати доповнення чи оновлення, застосованої в Сервісі або на будь-якому пов’язаному з ним вебсайті, не слід сприймати як вказання на те, що вся інформація в Сервісі або на будь-якому пов’язаному з ним вебсайті була змінена або оновлена.
РОЗДІЛ 12 – ЗАБОРОНЕНІ ВИДИ ВИКОРИСТАННЯ
Окрім інших заборон, встановлених Умовами використання, вам забороняється використовувати вебсайт або його вміст: (а) для будь-яких протиправних цілей; (б) для підбурювання інших на вчинення чи участь у будь-яких протиправних діях; (в) щоб порушувати будь-які міжнародні, федеральні, регіональні чи державні положення, правила, закони чи місцеві постанови; (г) щоб зазіхати на або порушувати наші права інтелектуальної власності або права інтелектуальної власності інших сторін; (ґ) для домагання, насилля, ображання, заподіяння шкоди, наклепу, гноблення, зневаги, залякування чи дискримінації за ознаками статі, сексуальної орієнтації, релігії, етнічної приналежності, раси, віку, національного походження або інвалідності; (д) щоб подавати неправдиву чи оманливу інформацію; (е) щоб завантажувати або передавати віруси чи будь-який інший тип шкідливого коду, який буде або може використовуватися будь-яким чином, що вплине на функціональність або роботу Сервісу або будь-якого пов’язаного з ним вебсайту, інших вебсайтів чи Інтернету; (є) щоб збирати або відстежувати особисту інформацію інших осіб; (ж) для розповсюдження спаму, фішингу, фармінгу, претекстінгу, використання пошукових роботів, обходу контенту або скрейпінгу; (з) для будь-яких непристойних чи аморальних цілей; або (и) щоб втручатися або обходити функції безпеки Сервісу або будь-якого пов’язаного з ним вебсайту, інших вебсайтів чи Інтернету. Ми залишаємо за собою право припинити ваше використання Сервісу чи будь-якого пов’язаного з ним вебсайту за порушення будь-якого із заборонених видів використання.
РОЗДІЛ 13 – ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ; ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
Ми не гарантуємо, не ручаємося або підтверджуємо, що використання вами нашого сервісу буде безперебійним, оперативним, безпечним або безпомилковим.
Ми не гарантуємо, що результати, отримані в результаті використання Сервісу, будуть точними або вірогідними.
Ви погоджуєтесь, що час від часу ми можемо видаляти Сервіс на невизначений проміжок часу або скасовувати Сервіс у будь-який час без попередження.
Ви прямо погоджуєтесь, що ваше користування або неможливість користування Сервісом здійснюється на ваш власний ризик. Сервіс та всі товари та послуги, що доставляються вам через Сервіс, надаються (крім випадків, коли це прямо вказано нами) «як є» та «як доступно» для вашого використання, без будь-яких запорук, гарантій чи умов будь-якого виду, прямих чи опосередкованих, зокрема всі опосередковані гарантії або умови придатності для продажу, товарної якості, придатності до певної мети, довговічності, права власності та відсутності порушень.
Ні в якому разі TimeforMachine, наші директори, керівники, працівники, афіліати, агенти, підрядники, інтерни, постачальники, надавачі послуг або ліцензіари не несуть відповідальності за будь-які травми, втрати, претензії або будь-які прямі, непрямі, випадкові, каральні, спеціальні або наслідкові збитки будь-якого роду, зокрема (без обмежень) втрачену вигоду, втрачений прибуток, втрачені заощадження, втрату даних, витрати на заміну чи будь-які подібні збитки, незалежно від того, ґрунтуються вони на договорі, делікті (зокрема на недбалості), суворій відповідальності чи інше, що виникають від вашого використання будь-чого з Сервісу або будь-яких продуктів, придбаних за допомогою Сервісу, або за будь-яку іншу претензію, пов’язану будь-яким способом із вашим використанням Сервісу чи будь-якого продукту, зокрема (без обмежень) будь-які помилки, або упущення будь-якого вмісту, або будь-які втрати чи пошкодження будь-якого виду, що виникли внаслідок використання Сервісу або будь-якого вмісту (або продукту), розміщеного, переданого чи іншим чином наданого через Сервіс, навіть якщо повідомлено про їх можливість. Оскільки деякі країни або юрисдикції не дозволяють виключити або обмежити відповідальність за наслідкові або випадкові збитки, в таких країнах чи юрисдикціях наша відповідальність обмежується максимально дозволеною законом мірою.
РОЗДІЛ 14 – ВІДШКОДУВАННЯ
Ви погоджуєтесь гарантувати відшкодування збитків, звільнити та убезпечити TimeforMachine та наші материнські підприємства, дочірні компанії, афіліатів, партнерів, керівників, директорів, агентів, підрядників, ліцензіарів, надавачів послуг, субпідрядників, постачальників, інтернів та службовців від будь-яких позовів чи вимог, зокрема обґрунтованих витрат на адвоката, здійснених будь-якою третьою стороною через або внаслідок порушення вами цих Умов користування або документів, які вони містять шляхом посилання або порушення вами будь-якого закону чи прав третьої сторони.
РОЗДІЛ 15 – АВТОНОМНІСТЬ
У випадку, якщо будь-яке положення цих Умов користування визнано незаконним, недійсним або неможливим до послуху, таке положення проте підлягає виконанню в повному обсязі, дозволеному чинним законодавством, і нечинна частина вважається вилученою з цих Умов використання, таке визначення не впливає на чинність та законність будь-яких інших положень, що залишилися.
РОЗДІЛ 16 – ПРИПИНЕННЯ ДІЇ
Зобов’язання та відповідальність сторін, понесені до дати припинення дії, залишаються чинними для всіх цілей після припинення дії цієї угоди.
Ці Умови використання діють, доки не будуть припинені вами та нами. Ви можете будь-коли розірвати ці Умови використання шляхом повідомлення нас, що ви більше не бажаєте користуватися нашими послугами, або коли ви припиняєте користуватися нашим сайтом.
Якщо, на наш власний розсуд, ви не дотримуєтесь або ми підозрюємо, що ви не виконали будь-якої умови або положення цих Умов використання, ми також можемо розірвати цю угоду в будь-який час без попереднього повідомлення, і ви залишитеся відповідальними за всі суми до дати припинення дії включно; та/або, відповідно, можемо заборонити вам доступ до нашого Сервісу (або будь-якої його частини).
РОЗДІЛ 17 – ЦІЛЬНА УГОДА
Невикористання чи недотримання нами будь-якого права чи положень цих Умов використання не може бути відмовою від такого права чи положення.
Ці Умови використання та будь-яка політика чи правила експлуатації, розміщені нами на цьому сайті або стосовно Сервісу, становлять цільну угоду та взаєморозуміння між вами та нами, регулюють ваше використання Сервісу та замінюють будь-які попередні або одночасні угоди, повідомлення та пропозиції в усній чи письмовій формі між вами та нами (зокрема (без обмежень) будь-які попередні версії Умов використання).
Будь-які неоднозначності в трактуванні цих Умов використання не повинні тлумачитися проти сторони, яка укладає угоду.
РОЗДІЛ 18 – РЕГУЛЯТИВНЕ ПРАВО
Ці Умови використання та будь-які окремі угоди, згідно з якими ми надаємо вам Послуги, регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства штату Огайо, США.
РОЗДІЛ 19 – ЗМІНИ ДО УМОВ ВИКОРИСТАННЯ
Ви можете будь-коли переглянути останню версію Умов використання на цій сторінці.
Ми залишаємо за собою право на власний розсуд оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов використання шляхом публікування оновлень та змін на нашому вебсайті. Ви зобов’язані періодично перевіряти наш вебсайт на предмет змін. Постійне використання або перехід на наш вебсайт чи Сервіс після опублікування будь-яких змін до цих Умовах використання являє собою прийняття цих змін.

Всі майнові авторські права на дизайн моделей і виробів, їх зображення, креслення, малюнки, фотографії, відео контент, технічний та літературний опис належать TM "Veter Models". Використання об'єктів авторського права без письмового дозволу TM "Veter Models" заборонено та переслідується відповідно до закону.


E-mail: 4vetermodels@gmail.com
Соцмережі: Facebook Instagram Telegram