Валькірія. Гелікоптер Часів В'єтнамської війни

Valkyrja
1 890
Грн
990
Грн
Хочеш піднятися над джунглями на тлі червоного заходу сонця? Механічна модель гелікоптера для самостійного складання від компанії Viter Models дозволить тобі перейнятися духом боротьби та випробувань для справжніх чоловіків. Відчути адреналін перед боєм. Багатий функціонал, увага до деталей і чарівний зліт вертольота не залишать байдужими любителів гостросюжетної романтики!

Характеристики:
 • Без клею
 • Кількість деталей: 421
 • Масштаб: 1:48
 • Розмір моделі: 358*55*100 мм
 • Розмір пакування: 250*140*30 мм
 • Збирається за інструкцією
 • Час збирання 9 годин
Функціонал
 1. У вертольота обертаються як опорний, так і кермовий гвинти.
 2. Відчиняються двері кабіни, а двері вантажного відсіку мають купейний вид відкривання (як і в прототипі).
 3. Два функціональні штурвали, за допомогою яких можна змінювати кут нахилу (атаки) опорного гвинта – імітується робота автомата перекосу.
 4. Має працюючий турбінний двигун, за роботою якого можна спостерігати, відкривши кожух у верхній задній частині фюзеляжу.
 5. Є функціональна підставка, що імітує зліт вертольота.
 6. Обертання лопат і підйом вертольота здійснюються за допомогою металевої пружини.
Valkyrja
Детальніше про модель
Представляємо нашу останню розробку – 3D пазл "Валькірія". Вертоліт часів В'єтнамської війни. Лише кілька вечорів і на вашому столі опиниться легенда авіації 20-го століття. Ми вклали багато сил у його розробку. Більше ніж пів року ми проєктувати та тестували гелікоптер, щоб придати йому функціонал що вражає та гідний дизайн. Сподіваємося вам сподобається!
Попри велику кількість функціонуючих вузлів, складання цієї моделі значно простіше, ніж, наприклад літака. Ми оптимізували проєктування, тому можемо рекомендувати його всім.

Високоякісний пластик у конструкції дозволив зменшити габарити без втрати функцій, а дерево прикрасило фюзеляж. Вертоліт вийшов із дуже точним дизайном, схожий на свій прототип Bell UH-1«Хьюї». Якби ми були американськими військовими тих років, то точно зловили б "флешбек";)
У цій моделі наші інженери втілили як нам здається абсолютно приголомшливу річ. Від заведеної пружини у серці вертольота через спеціальні передачі функціонує майданчик для зльоту! Тобто в хеліпаді немає механізму заведення, все відбувається тільки за рахунок енергії всього однієї пружини у самому гвинтокрилі через одну точку кріплення, між майданчиком і моделлю. Це робить "Валькірію" однією з найтехнологічніших моделей у нашій лінійці
Галерея
Просто фото моделі
Особливості гвинтокрилу "Валькірія"
Кожен наш конструктор в чомусь унікальний.
В цьому блоці ви дізнаєтеся про функціональні особливості моделі "Valkyrja"
Технічні характеристики
Кількість деталей
421 Деталь з дерева і пластика
Час збирання
9 годин.
Або кілька відмінних вечорів;)
Рівень складності
Середній. Кожен зможе зібрати цю модель.
Масштаб
1:48 Від реального прототипу
7 Робочих вузлiв
 1. Гвинти
 2. Працюють усі двері
 3. Штурвали
 4. Гвинти зі змінним кутом
 5. Пружинний мотор
 6. Моторний відсік
 7. Рухома підставка яка імітує зліт гелікоптера. (Працює від пружини моделі)
Збирання без клею
Ви збираєте модель за інструкцією своїми руками, без клею та інструментів
Хеліпад - підставка для польоту
У комплекті є злітний майданчик, який стикується з гелікоптером та через пружинний привід вистрілює ним вгору і вперед, імітуючи зліт справжнього військового вертольота.
Хеліпад збирається окремо і своїм функціоналом здатний дивувати.

Крім цього в комплект також входить естетична виставкова підставка, щоб ваша "Валькірія" зайняла гідне місце серед інших моделей або в інтер'єрі
Штурвали
Два функціональні штурвали, за допомогою яких можна змінювати кут нахилу (атаки) опорного гвинта – імітується робота автомата перекосу.

Принципи, які ми використовували при розробці функціонала гвинтів і штурвала, лежать в основі реального вертольота. Саме так працює штурвал, коли пілот змінює кут та напрямок руху машини. Збирати конструктори Veter Models ще й пізнавально!
Гвинти зі змінним кутом
Від потужної пружини в середині, у вертольота обертаються опорний та кермовий гвинти. Це настільки вражаюча механіка що здається нібито у гелікоптері є електромотор

Моторний відсік
Готова модель має працюючий турбінний двигун, за роботою якого можна спостерігати, відкривши кожух у верхній задній частині фюзеляжу.
Працюють усі двері
Відчиняються двері кабіни, а двері вантажного відсіку мають купейний вид відкривання (як і в прототипі). Так що ви можете їх відкривати, щоб переконатися, чи є ті гуки на деревах;)
Пружинний мотор
Відкрийте багажні двері та потягніть на себе механізм, що виїжджає, так ви з комфортом заведете пружину. Від неї у вертольоті обертаються гвинти, турбінний мотор та хеліпад.

Усього 20 обертань механізму заводу та ваша Валькірія хижо злетить над столом
Комплектація
Що ви отримуєте при замовленні конструктора
В коробці на вас чекає:
 • Інструкція
 • Деталі для збирання вертольота та підставки
 • Деталі для збирання хеліпада (злітного майданчика)
 • Пружина
 • Віск (для змащування рухомих частин)
 • Темна тканина для комфортного збирання пазла
 • Інструмент для видавлювання деталей з пластин
 • Пінцет для дрібних деталей
Розмір моделі
358*55*100 мм
Розмір пакування
250*140*30 мм
Усі дані про модель "Valkyrja"
Стисло про головне
Прототип
Історія створення
Прототипом цієї моделі став найвідоміший вертоліт у світі – Bell UH-1 «Хьюї» (Huey). Ідея створити такий конструктор народилася коли ми побачили ваш інтерес до літака та авіатехніки. А ще, з нашої любові до музики та класичних творів тих років.
Ми з любов'ю відобразили головні особливості дизайну та функціоналу, щоб вам було приємно отримати точну модель реального вертольота.
"Апокаліпсис сьогодні" один з улюблених фільмів нашого інженера, тому поява головного символу тієї епохи серед наших конструкторів було справою часу.
Історична довідка
Белл UH-1 «Ірокез» (англ. Bell UH-1 Iroquois, UH від Utility Helicopter) — американський багатоцільовий вертоліт фірми Bell Helicopter Textron, також відомий як «Хьюи» (Huey). Одна з найбільш відомих і масових машин в історії. Серійно виробляється з 1960 року. Випущено велике число військових і громадянських модифікацій. Загальне число гелікоптерів усіх модифікацій, випущених з початку серійного виробництва, включаючи ліцензійний випуск у США — понад 16 тисяч шт.
Veter Models
"Валькірія" Гелікоптер Часів В'єтнамської війни
Замовляй конструктор та відчуй присмак запеклого бою

"Valkyrja"

Механічний 3D-конструктор з дерева та пластику
1 890
Грн