Кольоровий Racer V3.
Гоночний болід.
1 090
Грн
Грн
Зустрічайте нову лінійку кольорових Racer V3! При створенні цих болідів ми надихались реально існуючими командами Formula 1, тож фанатам буде вдвічі приємніше збирати цей конструктор!

Для відновлення виробництва яскравих моделей, ми придбали більш сучасне та досконале обладнання. Тож ці авто стали ще яскравіші та деталізовані.

Особливості
 1. Функціональність керма.
 2. Модель приводиться в рух за допомогою металевої пружини (Проїжджає до 5 м).
 3. Вибір кольору

ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Збирання без клею
 • Кількість деталей: 223
 • Масштаб: 1:32
 • Розмір моделі 170 * 70 * 39 мм
 • Розмір пакування: 250 * 140 * 30 мм
 • Збирається за інструкцією
 • Проїжджає до 5 м
 • Вік: 14+
 • Рівень складності: легкий
 • Час збірки 3 години

Вони мають такі ж функціональні властивості як і в класичному дерев'яному, такі ж швидкі та якісні. Рівень складності легкий, кожен впорається із збиранням даного боліда.

Натисніть на капот, натягніть пружину і відпустіть. Болід стрімко рухається вперед на декілька метрів, навіть може проїхати під тунелем або об'їхати перешкоди. Це чудовий спосіб розважитися вдома або на вулиці.
Шановні любителі наших конструкторів! Ми зачасто бачили, як ви самостійно надавали нашим моделям свій унікальний стиль, фарбуючи їх у різні кольори. Тому ми вирішили допомогти вам у цьому. За допомогою спеціального обладнання ми тепер покриваємо наші конструктори якісними фарбами, щоб вони стали ще більш цікавими та яскравими. Ми щиро віримо, що вам сподобається наш новий продукт!

З радістю представляємо вам кольорові моделі Vіter Models! На даний момент вони доступні у різних кольорах, зокрема моделі Racer V3. Ми доклали всіх зусиль, щоб модель була цікавою не лише під час збирання, але й вже як повноцінна прикраса вашого будинку. Завдяки яскравому дизайну, кольоровий Racer V3 стане відмінним акцентом на вашій полиці, надаючи вашому інтер'єру оригінальності та витонченості.

Вперше на ринку з'явився 3D конструктор з яскравою індивідуальністю. Ми не лише подбали про зовнішній вигляд моделі, але й про її функціональність. Racer V3 оснащений кермом, який забезпечує зручне управління моделлю. Крім того, вона приводиться в рух за допомогою металевої пружини та може проїхати до 5 метрів.
Технічні характеристики
Кількість деталей
223 Деталей з дерева і пластика
Час збирання
Час збирання
3 години
Або один вечір;)
Рівень складності
Легкий. Кожен зможе зібрати цю модель.
Масштаб
1:32 Від реального прототипу
4 Робочих вузли
 1. Пружинний механізм
 2. Кермо
 3. Передні шасі
Збирання без клею
Ви збираєте модель за інструкцією своїми руками, без клею та інструментів
Переваги Racer V3
Від Viter Models
Кожен наш конструктор в чомусь унікальний, в цьому блоці, ви дізнаєтеся про функціональні особливості моделі "Racer V3."
Потужний двигун
Ця модель не лише виглядає як болід "Формули 1", але ще й повністю виправдовує свою назву, будучи найшвидшою з усієї лінійки.

Пружина через систему шестерень передає потужний заряд на шасі та несе "Рейсер" з максимальною швидкістю, долаючи відстань до 5 метрів. Спробуйте і переконайтеся самі.
Функціональність коліс і керма.
У нашій моделі кермо - це не просто деталь декору, він пов'язаний з передніми колесами.
Ви можете управляти ними рухаючи кермо, направляючи модель.

Збираючи конструктор, ви відчуєте себе справжнім інженером!
Розмір моделі
170 * 70 * 39 мм
Розмір пакування
250 * 140 * 30 мм
Про Racer V3
Всі дані про модель
Кольоровий Racer V3
Модель спортивного боліда
1090
Грн