Купуй від двох моделей та отримай супер-ціну!
Купуй від двох моделей та отримай супер-ціну!
Veter models story
Про компанію
Історія народження і розвитку нашої компанії
Вас вітає компанія Veter Models, молода, але бурхливо розвивається команда ентузіастів і любителів моделізму з Кривого Рогу. Ми проектуємо і створюємо унікальні моделі – гібриди з дерева і пластика. Кожна розробка – це плід багатомісячної і праці та інженерних пошуків, щоб ви могли отримати не тільки естетичну, але і функціональну річ.

Наші моделі, завдяки високоякісному пластику міцні, довговічні. Вони так само красиво виглядають як і в перший день після складання. Будь-яка з них, має відразу кілька функціональних вузлів і пружинний мотор. Ваша машина, літак або байк буде не тільки красиво доповнювати інтер’єр, а й рухати поршнями, елеронами, кермом, а так само проїжджати до пяти метрів (чопер)! Словом все щоб наблизити мініатюру до реальної моделі.
Наша iстория

Потім зробили Байк. Він був готовий приблизно протягом місяця.

Далі, найскладнішим для нас виявився Родстер – над ним ми працювали близько півроку. Спочатку він вийшов дуже громіздким. Далі, ми зробили зменшену версію, яка і на даний момент успішно продається іншою компанією. Особливістю Родстера стали: витончені форми механіка, захована усередині; коробка перемикання швидкостей знаходиться на своєму місці як і у звичайних автомобілів.

Відразу після нього ми зробили вантажівку і поїзд, а також розробили Кабріолет.
Паралельно з цим ми створили ляльковий будиночок для Барбі з механічним ліфтом. В середині 2017 року ми розпочали продавати його як конструктор і він став популярним.
У жовтні 2017 року, нарешті, наважуємося запустити у виробництво Родстер. До нас почали надходити хороші відгуки, і ми щиро раділи своїм успіхам. У грудні того ж року нас помітили UGEARS і запропонували нам співпрацю. Так в середині 2018 року UGEARS почали виробляти і реалізовувати розроблені нами моделі з припискою V-Models. Останньою нашою моделлю, розробленою для цієї компанії, стала Метелик. У грудні 2018 року по обопільній згоді наші шляхи розходяться, але всі моделі, які ми розробили, продовжують продаватися у них, і ми цим пишаємося.
У квітні 2020 року вирішуємо повернутися на ринок механічних моделей. Нами було розроблено новий напрямок в 3-D пазлах. Ми поєднали високоякісний пластик і в якості декору – дерево. Поєднання цих двох матеріалів дозволило нам суттєво зменшити розмір моделей і зробити їх більш реалістичними. Також, вони зберегли свою унікальність в механіці: коробка передач на своєму місці; працюючий двигун як справжній; в літаку штурвал в ліхтарі (кабіні пілота), за допомогою якого можна керувати елеронами і рулями повороту; забираються шасі і багато іншого. Ми перейшли на плоскі спіральні пружини, що зробило наші моделі більш довговічними. Уже минуло більше року, як ми створили перші зразки чопер і Спідстер, але вони як і раніше працюють як нові!
На даний момент ми розробили 5 моделей і продовжуємо створювати нові!
Наші 3-D пазли – це не тільки захоплюючий процес складання, а й елегантні моделі в її фіналі, що доповнюють Ваш інтер’єр. Не тільки дозвілля, за яким Ви цікаво проводите час далеко від мобільних пристроїв, але і емоції, які Ви отримуєте при складанні наших моделей. Зібрана власноруч елегантна модель дарує радість творчості, дозволяючи при цьому забути про щоденній рутині і знову побути дитиною, коли все було так легко і невимушено, коли найзаповітніші мрії обов’язково виконувалися і чудеса ставали реальністю!
Ми і Ви – одна команда, з Вашою підтримкою і допомогою ми творимо чудеса
Щиро Ваші Костянтин і Андрій!
Підписуйтесь на наші соц мережі щоб стежити за проектуванням і виходом нових моделей, ми постійно ділимося процесом і робимо акції.
Instargam

* Всі фото моделей, представлених в цій статті, були зроблені виключно до початку співпраці з компанією UGEARS.Фото представлені тільки в ознайомлювальних цілях.Авторські права на моделі були передані UGEARS, при цьому ми залишаємося авторами всіх моделей, представлених в цій статті.Ми не займаємося ні виробництвом, ні продажем цих моделей. З питань придбання моделей, представлених в статті, звертайтеся в компанію Ugears.
Veter Models